Отзывы о компании ООО "Компания Темпер"
- Дмитрій М.
- Богдан П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляв жетон ЗСУ.
Передзвонили, через "Вайбер" дав свої дані для гравіювання. І, до речі, у "Вайбері" попросив вислати на іншу адресу - ми переїхали. Зробили все чітко - респект!
Товар якісний, як і на картинці. Ланцюжок іде в комплекті. Все ОК!
Єдине - варто мати на увазі, що від замовлення жетона і до відправки НП йде два дні.
Наприклад, якщо 27 числа, зранку, зробив замовлення, то 28 числа, ввечері (~17.00год), посилка "завантажена до комірки та чекає на прибуття кур'єра для подальшого транспортування."
До речі, у цей же день її забирають і вона їде Новою Поштою.
Враховуючи, що товар не "просто відправляють", а "виготовляють персонально і відправляють", то я ставлю їм 5 зірочок.- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді подальшій співпраці!
- Комментарий продавца
- Тетяна Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
В опису до товару написано "відправка 1 день", через 3 дні після замовлення з'ясувалось, що вішалка в процесі виробництва. Відправили через 8 днів після замовлення.
- Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук. Просимо вибачення за затримку з відправкою. На жаль, сталася непередбачена ситуація з виробництвом, через що термін відправлення збільшився. Ми вже врахували цей досвід і працюємо над тим, щоб подібне більше не повторювалося. Дякуємо за розуміння!
- Комментарий продавца
- Міша Х.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді подальшій співпраці!
- Комментарий продавца
- Олександр Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді подальшій співпраці!
- Комментарий продавца
- Александр П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді подальшій співпраці!
- Комментарий продавца
- Сергій Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все ок
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді подальшій співпраці!
- Комментарий продавца
- ОЛЕКСАНДР Ф.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді подальшій співпраці!
- Комментарий продавца
- Черников А.
22 листопада оформив замовлення і оплатив. Передзвонила менеджер і підтвердила замовлення. Ні 23, ні 24 замовлення не відправили. Увесь день 24 листопада намагався зв'язатися з менеджером і тільки під кінець дня мені повідомили, що товару немає в наявності і тільки в понеділок наступного тижня зможуть сказати коли він у них з'явиться. Я замовив подібний товар у іншого продавця. В то-же день замовлення відправили, наступного дня від був доставлений.
Я може і не писав-би відгук, але ТОВ "Компанія Темпер" відмінила замовлення із формулюванням "На прохання покупця", зваливши вину на мене, хоча фактично причиною була відсутність товару у продавця. - Діана С.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді подальшій співпраці!
- Комментарий продавца
